Torikatu 3, Ylivieska
Ylivieskan kaupungin elinkeinopalvelut (YTEK Ylivieskan Kehityspalvelut)
jukka_saarela

Jukka Saarela

Asiakkuuspäällikkö
040 672 4900
jukka.saarela@ylivieska.fi

Petri Sipilä

Petri Sipilä

Yrityskehittäjä
040 579 4435
petri.sipila@ylivieska.fi

Marjo Kivioja

Talouspäällikkö
044 410 6462
marjo.kivioja@ylivieska.fi

Maria Rautionaho

Maria Rautionaho

Markkinointikoordinaattori
040 632 9606
maria.rautionaho@ylivieska.fi

Risto Rova

Risto Rova

Projektipäällikkö Battery Recycle Akkupuisto -hanke
040 129 0558
risto.rova@ylivieska.fi

Tommi Sirviö

Tommi Sirviö

Projektipäällikkö BR Pilot Plant -hanke
040 679 5106
tommi.sirvio@ylivieska.fi

Anja Takkunen

Projektipäällikkö Fiksu Ylivieska -hanke
040 158 0574
anja.takkunen@ylivieska.fi

Laskutusosoite elinkeinopalvelut:
Ylivieskan kaupunki
(viitteeksi: elinkeinopalvelut)
c/o Kuntien Hetapalvelut Oy
Rautatiekatu 3, 84100 Ylivieska

Verkkolaskut
Ylivieskan kaupunki
TE003701905573
Verkkolaskuoperaattori:
Tieto. Tiedon välittäjätunnus
on 003701011385

Kaupungin y-tunnus
0190557-3

Kirjaamo
kirjaamo@ylivieska.fi

Ota yhteyttä

© 2021 Ylivieskan kehityspalvelut | Tietosuojaseloste | Toteutus Creamedia